ORGANIZATOR

Home / ORGANIZATOR

Płynna współpraca

To dla nas niezwykle ważne żeby zarówno organizatorzy jak i goście czuli się w naszym miejscu swobodnie oraz żeby nasza współpraca przebiegała jak najlepiej. Wiele osób wraz z grupami regularnie, od lat, do nas wraca, a my dokładamy wszelkich starań, żeby takich relacji było coraz więcej, utkanych na wzajemnym szacunku i otwartości. 

Podczas naszego wieloletniego doświadczenia wspólnie z organizatorami wypracowaliśmy zasady dobrej, płynnej współpracy, która zasila proces i minimalizuje stres związany z organizacją wydarzeń i trzymaniem przestrzeni dla grupy.

Każdego organizatora/kę prosimy o przesłanie na minimum 7 dni przed przyjazdem:

  • aktualnych informacji dotyczących harmonogramu zajęć,
  • informacji o potrzebach dietetycznych (np. jeśli ktoś z uczestników ma alergie),
  • wypełnioną rozpiskę pokoi (osobno wysłane).

Te informacje są dla Nas niezbędne abyśmy mogli zadbać o Wasz komfort, specyficzne potrzeby i stworzyć najlepsze warunki dla Waszego spotkania w naszej przestrzenni. Dzięki temu możemy przygotować menu z wyprzedzeniem i ułożyć harmonogram dla osób pracujących w Żurawim Młynie podczas Waszego pobytu.

Przy ustaleniu harmonogramu prosimy zwrócić uwagę na stałe godziny wydawania posiłków tzn:

  • Śniadanie o godz. 9.00,
  • Obiad o godz. 13.00,
  • Kolacja o godz. 18.00

Przygotowujemy menu dla całych grup i nie realizujemy indywidualnych życzeń uczestników w trakcie trwania warsztatu.

Jest to dla nas bardzo ważne, żeby organizator/ka przyjechał/a na miejsce minimum kilka godzin przed przybyciem grupy, żeby omówić harmonogram z gospodarzami i przyjąć uczestników w domu gościnnym. Prosimy, żeby organizator/ka zadbał/a o: zakwaterowanie uczestników w dniu przyjazdu, realizowanie harmonogramu według ustaleń oraz poszanowanie zasad naszego miejsca.  Informacje o funkcjonowaniu pracowni zawarliśmy w liście powitalnym dla uczestników warsztatów – list ten wysyłamy do organizatorów drogą mailową i prosimy o przekazanie go uczestnikom przed przyjazdem do Żurawiego Młyna.