Współpraca i Rezerwacje

Pare słów o tym co dla nas ważne

Chętnie nawiązujemy nowe współprace z organizatorami i nauczycielami wyjazdów, warsztatów i różnych rodzajów spotkań.

W chwili obecnej pracujemy nad sformułowaniu naszej misji i intencji. W miedzy czasie zachęcamy aby się zapoznać z informacją  dla organizatorów i uczestników.

Jeśli szukasz wolnych terminów to zerknij na nasz kalendarz albo napisz do nas.

W naszej przestrzeni Naturalny SPA – masz możliwość do nasz przyjechać na zabiegi tj. masaże, saunę czy hammam.

Rozumiemy ze chętnie byście chcieli przyjeżdżać do Żurawiego Młynu indywidualnie, jednak nie oferujemy noclegów w tradycyjnym sensie.

Można tylko i wyłączni przyjechać do naszej Pracowni Samopoznania w kontekście zjazdu grupowej. Dla zainteresowanych organizatorów przygotowaliśmy dokument który opisuje nasze warunki współpracy i co możemy zaoferować (Dla Organizatora).

Jeśli byś chciał / chciała przyjechać jako uczestnik możesz zerknąć na kalendarz wydarzeń i zapisać się na wyjazd. Przed przyjazdem zachęcamy do przeczytania naszego listu skierowany dla uczestników warsztatów. Opisujemy tu czego można oczekiwać od nas i czego my oczekujemy od Was (Dla Uczestnika)

Sprawdź wolne terminy

Zarezerwuj swój termin już dziś

Napisz do Nas

Bądźmy na łączach! Masz pytania na których tu nie możesz znaleść odpowiedzi czy po prostu masz ochotę powiedzieć nam ‘cześć!’ to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub wykorzystując jeden z możliwości po prawej stronie:


  Kontakt

  Żurawi Młyn
  Pracownia Samopoznania
  Ciemno 46
  77-134 Ciemno
  Polska
  kontakt@zurawimlyn.pl
  zurawimlyn
  +48 59 821 58 31
  +48 798 667 697
  zurawimlyn
  @zurawimlyn

  Zamów Newsletter

    

    

   x