Przestrzeń

Tworzymy przytulne ramy abyście mogli się skupić nad pracą nad sobą.

Dom Gościnny – otwarty przez cały rok.

Dysponujemy 8 pokojów gościnnych, każdy jest inny, nie ma u nas ‘standard’. Lubimy się bawić więc każdy pokojów ma swój temperament. Pokoje są 1-,2-, 3-, i 4- osobowe.  W domu gościnnym znajdziecie werandę z kominkiem, salon (również z kominkiem), kącik kawowy-herbaciany (dostępny całą dobę), sauna, pokój na zabiegi/masaże.

0
Miejsć noclegowych
0
Pokoi
0
dni - otwarte

Ważną częścią przestrzeni jest natura która nas otacza.

W okół Żurawiego Młyna mamy dużo zieleni: rzeka płynie z dłuż domu, las i jeziora nas otaczają. Zbudowaliśmy długi falisty pomost (ok 100m!) z platformą gdzie jest przestrzeń na to aby się wyciszyć i połączyć i odkryć swoją prawdziwą północ. Oczywiście jest miejsce na ognisko – bycie w kontakcie z żywiołami (powietrze, woda, ogień, ziemia) jest dla nas ważne.

Kuchnia z serca.

Jedzenie, karmienie, odżywienie – to grubszy temat o którym będziemy więcej pisać i mówić. W naszej kuchni znajdziesz wysoką jakość produktów, tradycja i nowoczesne przepisy. Posiłki są wegetariańskie i wegańskie. W ramach możliwości staramy się kupować produkty żywności od lokalnych rolników. 

Sala działań.

Nasza sala ma prawie 100m2, jest ogrzewana więc można tu działać, tańczyć, ćwiczyć, medytować, ustawiać, badać, dyskutować, oglądać, bawić, malować, tworzyć, pisać, śpiewać, przeżywać, prezentować, świętować, mantrować, tylko Wasza wyobrazń stawia granice. 

Zamów Newsletter

     

     

    x