Kalendarz spotkań i warsztatów

DLACZEGO WARTO BRAĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH WYJAZDOWYCH?

✅ Pozwalając sobie na taki warsztat, pozwalasz sobie na zmianę środowiska, otoczenia i sposobu w jaki spędzasz czas, dzięki czemu masz szansę zbadać, czego Ci tak naprawdę potrzeba, czego już nie chcesz dla siebie i co nowego chcesz odkryć.

 

✅ Spędzasz kilka dni poza domem, delektujesz się pysznym, zdrowym jedzeniem, które jest Tobie podawane, które Cię karmi na głębokim poziomie.
 
✅ Odpoczywasz od pracy, regenerujesz siły, wyciszasz się.
 
✅ Uczysz się nowych rzeczy, nowych asan, technik oddechowych, medytacji, ruchu ciała, tego co lubisz i tego czego nie lubisz.
 
✅ Dowiadujesz się, że: np. wolisz medytować rano, a praktykować wieczorem. Okazuje się, że brakowało Ci głębszych rozmów, bliskości i naturalności. Przypominasz sobie, jak proste czynności potrafią zmienić Twój nastrój, Twój poziom energii.
 
✅ Pogłębiasz swoją praktykę jogi
 
✅ Kontaktujesz się z naturą, która w miejscach do których Was zabieram jest przepiękna.
 
✅ Dajesz sobie znać, że jesteś dla siebie ważna/ważny i to jak się czujesz ma znaczenie.
 
✅ Odkrywasz w sobie rzeczy o których nie miałaś/eś pojęcia lub o których kompletnie zapomniałaś/eś.
 
✅ Delektujesz się ciszą, życiem w stylu slow, stajesz się bardziej uważna/y.
 
Powodów dla których warto dać sobie taki wyjazd jest tyle ile Was, każdy potrzebuje w danym momencie czegoś innego dla siebie.
Jeśli jeszcze nigdy ze mną nie wybrałaś/eś się w taką podróż, zapraszam Cię gorąco.
Jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, sprawdź wartość takiego spotkania ze sobą, nie martw się czy sobie dasz radę, czy masz za krótką praktykę czy za mało wiedzy na dany temat. Bo to nie o to chodzi w wyjazdach – chodzi o spotkaniu siebie w tym, co jest takie jakie to jest na daną chwilę

Jeżeli szukasz wyjazdu aby się wyciszyć, poznać się lepiej, pobyć blisko natury, zjeść dobre jedzenie, pogłębić praktykę jogi czy nawiązać nowe znajomości – to przeglądnij nas kalendarz i może akurat coś wpadnie w oko.

february, 2023

Zamów Newsletter

     

     

    x